Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Specjalista ds. afiliacji/ Praca Zdalna | w DOMU | Przez Internet |

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dodatkowa/dorywcza

Asystent/sekretarz

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Szukamy osób do prostej pracy zdalnej, wykonywanej przez internet.

Potrzebna osoba do prostej pracy dla każdego, która:

- Zna podstawową obsługę komputera / smartfona

- Nie boi się nowych wyzwań

- Swobodnie porusza się po internecie

Zakres obowiązków

Brak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

Nie ma żadnych limitów ani wymagań określonych wyników.

Dostajesz wynagrodzenie zależne tylko od włożonego zaangażowania.

Nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć, ponieważ można traktować to zajęcie jako dodatek do głównych zarobków. Jednak z czasem ta praca może stać się głównym źródłem utrzymania.

Będziesz współpracować z Polską firmą, która istnieje już od 17 lat na rynku.

Wymagania

- Ukończone 18 lat (posiadany dowód)

- Obsługa komputera i obeznanie z internetem w stopniu podstawowym

- praca zajmuje 1-2 godziny dziennie

Oferujemy

- Wynagrodzenie 3500-7500 miesięcznie i więcej. (zależy od ilości czasu jaką dysponujesz)

- 1000 zł już w pierwszym tygodniu pracy

- Pomoc na każdym etapie współpracy

  • Administratorem danych osobowych jest ŁUKASZ CICHOCKI UBEZPIECZENIA 62-100 Wągrowiec Nad Nielbą 39a/15, NIP: 5562708959. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.